تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

تعمیرات رایگان

منظور از طرح تعمیرات رایگان این میباشد که دستگاه معیوب در محل کارخانه این شرکت تحویل گرفته میشود و کلیه ایرادات آن برطرف میشود و تنها هزینه قطعه تعویض شده که قیمت آن از قبل کاملا مشخص و تعیین گردیده از مشتری دریافت می گردد و به قولی هزینه دستمزد دریافت نمی شود.
طرح تعمیر رایگان از ابتدای سال 95 مد نظر این شرکت قرار گرفت و لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر موارد ذیل را حتما مطالعه نمایید :

1- فقط دستگاه های آزمایشگاهی اعم از فور ( آون ) و انکوباتور ( اتو ) و انواع بن ماری و آب مقطرگیری و هود و هات پلیت و کوره الکتریکی 1100 درجه و کوره الکتریکی 1500 درجه و شوف بالن شامل طرح تعمیرات رایگان می گردند.

2- دستگاه ها بایستی حتما برند شیماز باشند تا شامل این طرح گردند در غیر اینصورت سایر برندها مبلغ حداقل صدهزار تومن هزینه دستمزد دریافت میگردد.

3- هزینه تعمیرات تا سقف 400هزار تومن انجام می گردد و هزینه های بالاتر شامل طرح تعویض می گردند.

4- در کلیه تعمیرات داغی جنس تعویض شده تحویل مشتری می گردد و در کوره های الکتریکی جهت عدم  ایجاد شبهه کلیه المنتها تعویض میگردد و سقف هزینه کوره های الکتریکی جداگانه اعلام می گردد.

5- محل تحویل دستگاه تعمیری ،کارخانه این شرکت بوده و در صورتیکه به انبار یا دفتر مرکزی دستگاه تحویل داده شود هزینه حمل تا کارخانه نیز به مبلغ فاکتور تعمیرات اضافه می گردد.