تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

تفاوت انکوباتور آزمایشگاهی یکدرب و انکوباتور آزمایشگاهی دودرب

انکوباتور آزمایشگاهی دارای دو نمونه انکوباتور آزمایشگاهی یک درب و انکوباتور آزمایشگاهی دو درب می باشد که تفاوت این دو در زیر مورد بررسی قرار می گیرد:

1- در انکوباتور آزمایشگاهی دودرب ، یک درب فلزی و یک درب شیشه ای وجود دارد در صورتیکه در انکوباتور آزمایشگاهی یکدرب ، تنها یک درب وجود دارد که وسط آن یک پنجره شیشه ای وجود دارد.

2- در انکوباتور آزمایشگاهی یک درب ، نور به داخل انکوباتور از طریق پنجره روی درب به داخل دستگاه می رسد ولی در انکوباتور دودرب، نوری به داخل دستگاه انکوباتور نمی رسد.

3- در دستگاه انکوباتور آزمایشگاهی یکدرب ، با باز کردن درب دستگاه مبادله هوایی انجام شده و دستگاه تغییر دما پیدا می کند لذا تا اتمام کار دستگاه نباید درب دستگاه را باز کرد و در انکوباتور آزمایشگاهی دودرب ، پس از باز کردن درب آهنی ، درب شیشه ای وجود دارد که از تبادل دمایی جلوگیری می کند.

4- دستگاه آزمایشگاهی انکوباتور یکدرب  برای کشت محیط هایی که به نور احتیاج دارند و انکوباتور آزمایشگاهی دو درب برای کشت محیط هایی که باید در محیط تاریک رشد کنند استفاده می شود.