تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

تفاوت های فور ( آون ) آزمایشگاهی ساده و فور ( آون ) آزمایشگاهی هوشمند

فور ( Dry Heat ) ( به فرانسوی Four ) یا اجاق گرمای خشک در پزشکی نام یک دستگاه آزمایشگاهی برای ضدعفونی و استریلیزاسیون تجهیزات آزمایشگاهی و وسایل فلزی آزمایشگاه می‌باشد.

نمونه های متفاوت فور آزمایشگاهی به دلیل کاربردهای متفاوت آن می باشد که در ذیل تفاوت فور ( آون ) آزمایشگاهی ساده با فور ( آون ) آزمایشگاهی هوشمند مورد بررسی قرار می گیرد:

1- فور آزمایشگاهی ساده فاقد ترمومتر و دریچه تخلیه بخارات می باشد در حالیکه فور آزمایشگاهی هوشمند دارای تایمر،ترموستات و ترموتر دیجیتال و دریچه تخلیه بخارات می باشد.

2- در فور آزمایشگاهی ساده استیل ، قابلیت افزایش دما تا حدود 300 درجه سانتی گراد وجود دارد ولی در فور آزمایشگاهی هوشمند ، ماکزیمم دما ، 200 درجه سانتی گراد می باشد.

3- فور آزمایشگاهی ساده به دلیل نداشتن نشانگر دمای داخل دستگاه ، قابلیت کالیبراسیون ندارد. ولی دستگاه فور آزمایشگاهی هوشمند قابلیت کالیبراسیون دارد.در ضمن دارای سیستم آلارم و اتوکالیبره می باشد.

4-دقت دمایی آون آزمایشگاهی ساده حدود 10 درجه سانتی گراد می باشد و جهت استریل وسایل دندان پزشکی و جراحی بکار می رود. دقت دمایی آون آزمایشگاهی هوشمند حدود 2 درجه سانتیگراد می باشد که در آزمایشگاه مکانیک خاک و تشخیص طبی بیشترین مصرف را دارد.

5- فور ( آون ) آزمایشگاهی ساده دارای سیستم کاری بسیار آسان برای کاربر بوده و کار با آن بسیار ساده می باشد و به همین دلیل فور آزمایشکاهی ساده نام گذاری شده است .در حالیکه فور آزمایشگاهی هوشمند دارای دستور کار خاصی بوده که بدون مطالعه آن کار با آن امکان پذیر نمی باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر روی مطالب کلیک کنید.

تفاوت فور آزمایشگاهی ( آون آزمایشگاهی ) با انکوباتور آزمایشگاهی

تفاوت های فور ( آون ) آزمایشگاهی ساده و فور ( آون ) آزمایشگاهی دیجیتال

تفاوت های فور ( آون ) آزمایشگاهی ساده و فور ( آون ) آزمایشگاهی هوشمند

تفاوت های فور ( آون ) آزمایشگاهی ساده و فور ( آون ) آزمایشگاهی هوشمند فن دار

تفاوت های فور ( آون ) آزمایشگاهی دیجیتال و فور ( آون ) آزمایشگاهی هوشمند

تفاوت های فور ( آون ) آزمایشگاهی دیجیتال و فور ( آون ) آزمایشگاهی هوشمند فن دار

تفاوت های فور ( آون ) آزمایشگاهی هوشمند و فور ( آون ) آزمایشگاهی هوشمند فن دار