تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

نماد اعتماد الکترونیکی شیماز

شیماز به عنوان کامل ترین و حرفه ای ترین تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی ،لوازم آزمایشگاهی ،دستگاه های آزمایشگاهی مشترک در کلیه آزمایشگاه ها در کشور عزیزمان ایران توانسته است از هفت خان رستم که وزارت صنعت و معدن و تجارت برای فروشگاه های اینترنتی قرار داده است ،بگذرد و به جمع 500 فروشگاه اینترنتی که دارای نماد اعتماد دائم دارند بپیوندد.

وبسایت هایی که نماد اعتماد از وزارت صنعت ، معدن و تجارت دریافت میکنند باید الزاماتی که این وزارتخانه برای فروشگاه داران مجازی گذاشته است را رعایت کنند. مکان فروشگاه باید به تایید پلیس اماکن منطقه ای که فروشگاه در آن قرار دارد برسد. باید دامنه وبسایت به نام مدیر فروشگاه باشد. و مجوز برای تاسیس فروشگاه حقیقی را داشته باشد و دارای جواز کار و ….

نماد اعتماد چه سودی برای مشتری دارد؟

اساس کار این نماد به گونه ای طراحی شده است که فروشنده را ملزم به رعایت قوانین و رعایت حقوق مصرف کننده میکند.

این بدین معناست که اگر کالایی که شما سفارش داده اید به دستتان نرسید و یا کالای قلابی(که این روز ها کم هم نیستند) به دست شما رسید، شما میتوانید با یک شکایت کوچک در وبسایت نماد اعتماد الکترونیکی(وزارت صنعت،معدن و تجارت) این فروشگاه را از داشتن نماد اعتماد سلب کنید و با همکاری پلیس فتا میتوانید تمام پول خود را به اضافه خسارت وارد شده احتمالی از وبسایت دریافت فرمایید.

در ضمن شیماز دارای ایزوهای متفاوت مدیریتی 9001 و 14001 و 18001 و … می باشد (عکس ایزوها را در صفحه خانه می توانید مشاهده کنید.)که شما در صورت خرید تنها با ارائه یک شماره سریال شش رقمی ،که برای هر دستگاه اختصاصی می باشد ، می توانید زندگی نامه دستگاه را از موقعی که سنگ آهن بوده تا تبدیل به دستگاه شده است (تاریخ تولید ،تاریخ خروج از انبار کارخانه ،تاریخ خروج از انبار مرکزی ) را از مسئولین ایزو و خدمات پس از فروش دریافت کنید.لذا شیماز تنها تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی ،لوازم آزمایشگاهی ،دستگاه های آزمایشگاهی ایرانی در این زمینه می باشد که در صورت ارسال دستگاه برای خدمات پس از فروش ،احتیاجی به ارائه کارت گارانتی و فاکتور خرید و سایر موارد دست و پا گیر این چنینی،نمی باشد و خود مسئولین خدمات پس از فروش قدمت دستگاه را مشخص می کنند.

کلیه دستگاه ها دارای 7 روز مهلت تست و سه ماه تعویض در صورت ایراد فنی ویکسال گارانتی وده سال خدمات پس از فروش می باشد.

“ما هيچ ادعايي در خصوص بهترين بودن نداريم چون به اعتقاد ما هميشه حتي در بهترين حالت نيز راه هاي بهتري براي انجام كارها وجود دارد و تلاش ما اين است كه هر روز در جهت بهتر شدن عمل نماييم و هنگامي از كاركرد خود مطمئن خواهيم شد كه رضايت شما را جلب كنيم”

منتظر پيشنهادات و انتقادات شما جهت بهبود كار هستيم.