تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

تفاوت انکوباتور آزمایشگاهی دیجیتال و انکوباتور آزمایشگاهی هوشمند

انکوباتور(به انگلیسی: Incubator) یک ابزار آزمایشگاهی است که در آزمایشگاه های بیولوژی برای کشت و رشد دادن نمونه های زنده مانند سلول ها یا میکروب ها به کار می رود.این وسیله با کنترل دما شرایطی مناسب برای رشد اورگانیسم های زنده فراهم می کند.انکوباتور یکی از از ابزار های مهم در آزمایش های میکروبیولوژی، زیست‌شناسی سلولی و… به حساب می آید.این وسیله توسط پزشک کودکان فیلیپینی فیدل موندو (به انگلیسی: Fe del Mundo) اختراع شده است.

تفاوت های انکوباتور آزمایشگاهی دیجیتال و انکوباتور آزمایشگاهی هوشمند  به شرح زیر می  باشد:

1- در انکوباتور آزمایشگاهی دیجیتال فقط نمایشگر دمای داخل دستگاه ( ترمومتر ) دیجیتال بوده و تنظیم کننده دما ( ترموستات ) مکانیکی بوده و بصورت دستی تنظیم می شود در صورتیکه در انکوباتور آزمایشگاهی هوشمند ، ترمومتر و ترموستات هر دو دیجیتالی بوده و با دقت دهم درجه سانتی گراد قابل تنظیم می باشد.

2- در انکوباتور آزمایشگاهی دیجیتال ، تایمر وجود ندارد ولی در انکوباتور آزمایشگاهی هوشمند ، تایمر دیجیتال وجود دارد.

3- در انکوباتور آزمایشگاهی هوشمند ، سیستم PID  وجود دارد و تک پروگرام بوده و دارای آلارم پایان کار و عیب یاب مرکزی می باشد ولی در انکوباتور آزمایشگاهی دیجیتال ، هیچ کدام از این موارد وجود ندارد.