تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

انکوباتور آزمایشگاهی یا اتو آزمایشگاهی

گروه تولیدی شیماز بزرگترین تولید کننده

انکوباتور آزمایشگاهی

و یا

اتو آزمایشگاهی

در ایران می باشد.

دستگاه انکوباتور آزمایشگاهی یا اتو آزمایشگاهی جهت کشت و رویش باکتری و خشک نمودن ظروف آزمایشگاهی در کلیه آزمایشگاه های تشخیص طبی و کنترل کیفی و تست لوازم صنعتی و مصارف عمومی به کار برده می شود.

داشتن اطلاعات کافی ، باعث خرید و فروش بهتر و مطمئن تر محصولات آزمایشگاهی می گرد لذا پیشنهاد میشود حتما موارد ذیل رو مطالعه نمایید.

دارای انواع مختلفی از نظر حچم و کاربرد می باشد که در ذیل توضیح مختصری در مورد آن داده می شود:

دستگاه های تولیدی شیماز دارای حجم های ۲۲ لیتر ، ۳۵ لیتر ، ۵۵ لیتر ،۱۰۰ لیتر ،۱۴۰ لیتر و ۲۰۰ لیتر می باشد که همواره آماده تحویل بوده در ضمن اینکه دستگاه با ابعاد کمتر و بیشتر نیز به صورت سفارشی ساخته می شود.

دستگاه های انکوباتور یا اتو ،اکثرا در آزمایشگاه های تشخیص طبی جهت کشت باکتری مورد استفاده قرار می گیرد.

پر مصرف ترین سایز انکوباتور ، انکوباتور ۵۵ لیتری می باشد که دارای ۴ دسته متفاوت می باشد که کاربرد و طرز کار متفاوت دارند:

۱- انکوباتور آزمایشگاهی ۵۵ لیتری یکدرب ترمومتر دیجیتال که در دمای 37 درجه سانتی گراد ست شده و در کلیه آزمایشگاه ها استفاده می شود.دارای یک درب فلزی با پنجره شیشه ای می باشد.

۲-انکوباتور آزمایشگاهی ۵۵ لیتری دودرب ترمومتر دیجیتال که در دمای 37 درجه سانتی گراد ست شده و در کلیه آزمایشگاه ها استفاده می شود.دارای یک درب فلزی و در پشت آن یک درب شیشه ای می باشد.

۳- انکوباتور آزمایشگاهی ۵۵ لیتری یکدرب تمام دیجیتال هوشمند که دارای سیستم PID  بوده و دقت دمایی بالا دارد که در کارهای حساس استفاده می شود.دارای یک درب فلزی با پنجره شیشه ای می باشد.

۴- انکوباتور آزمایشگاهی ۵۵ لیتری دودرب تمام دیجیتال هوشمند که دارای سیستم PID  بوده و دقت دمایی بالا دارد که در کارهای حساس استفاده می شود.دارای یک درب فلزی و در پشت آن یک درب شیشه ای می باشد.

انکوباتور

پر مصرف ترین : انکوباتور یکدرب دیجیتال

دستگاه های انکوباتورآزمایشگاهی در سایز های بالاتر از ۵۵ لیتری برای کارهای خاص و آزمایشگاههای بزرگ استفاده می شود و دارای سیستم کنترل PID  و فن می باشد.

انکوباتور

دمای کاری دستگاه انکوباتور آزمایشگاهی معمولی 5درجه بالاتر از دمای محیط تا 65 درجه سانتی گراد می باشد.لذا دستگاه دیگری به نام انکوباتور یخچالدار ساخت این شرکت موجود می باشد که محدوده دمایی -5 درجه سانتی گراد تا +65 درجه سانتی گراد را ایجاد می کند.

در دستگاه های هوشمند سیستم کنترل PID مورد استفاده قرار می گیرد که زمان و دما و نشانگر دما بصورت دیجیتال تنظیم شده و دقت دمایی بالایی دارد.

بدنه خارجی دستگاه از ورق روغنی با رنگ الکتروستاتیک می باشد.ساخت دستگاه با بدنه استیل گندمی امکان پذیر می باشد که قیمت آن جداگانه محاسبه می شود.

انکوباتور یخچال دار

توجه داشته باشید که دقت دمایی دستگاه های انکوباتور با یکدیگر متفاوت می باشد و در صورتیکه دقت دمایی بالا مورد نظر شماست بایستی حتما سیستم کنترل دستگاه PID  بوده و عملا کامپیوتری ( با آی سی ) کنترل شود.دستگاه هایی که با ترموستات گازی عمل می کنند دارای دقت پایینی هستند .

انواع انکوباتور آزمایشگاهی ساخت گروه تولیدی شیماز به شرح ذیل میباشد که با کلیک کردن بر روی نام آن وارد صفحه اختصاصی دستگاه شده و توضیحات تکمیلی بیشتر را مطالعه نمایید:

انکوباتور

انکوباتور آزمایشگاهی ( اتو آزمایشگاهی ) یکدرب ترمومتر دیجیتال

انکوباتور

انکوباتور آزمایشگاهی ( اتو آزمایشگاهی ) دودرب ترمومتر دیجیتال

انکوباتور

انکوباتور آزمایشگاهی ( اتو آزمایشگاهی ) یکدرب تمام دیجیتال

انکوباتور

انکوباتور آزمایشگاهی ( اتو آزمایشگاهی ) دودرب تمام دیجیتال

انکوباتور یخچالدار

 انکوباتور یخچالدار آزمایشگاهی